SIRRAH...

Sirrah jen název hvězdy, která je alfou souhvězdí Andromedy. Dříve se přiřazovala k souhvězdí Pegas, který se s Andromedou prolíná. Sirrah má i svůj druhý název, který používají astrologové - Alpheraz. Význam této hvězdy se v pojetí různých astrologů vyvíjel. Ptolemaus jí dává Venušinský charakter, název Sirrah používá Ebertin a dává jí význam zvyšování popularity, Rigor jí dává vlastnosti velkorysosti, cti, bohatství a lásky k životu. Pokud má vazby na nějakou planetu v horoskopu, dávájí prvky svobody a pohybu v té oblasti, kterou dotyčná planeta signifikuje.
Jde tedy o hvězdu, stálici, která je plně pozitivní pro život člověka.

Tým pro šťastnou, zdravou a krásnou hvězdu Sirrah:

 

Libuše Blahová - majitelka, lektorka a terapeutka, poradce

tel. 731 178 457, e-mail: brno@mirralux.cz

V polovině devadesátých let jsem absolvovala kurz reiki. Teď v prostorách prodejny nabízím také semináře zaměřené na tento druh léčení. V Hradci Králové jsem pak vystudovala školu výživy. Všechny znalosti využívám při práci, neboť za mnou chodí hodně nemocných lidí, kterým se snažím co nejlépe poradit.

- výuka a pořádání kurzů Reiki
- výklad karet
- bachova terapie
- poradce tianDe

 

Bc. Lucie Krejčí-terapeutka, poradce

tel. 603 358 353, e-mail: ickrejci@seznam.cz

Terapeutka detoxikační medicíny podle MUDr. Jonáše, terapeutka a lektorka DIOCHI.

Před třemi lety jsem si otevřela obchůdek se zdravou výživou, bylinkami a přírodní medicínou. Stále jsem ale hledala co nejefektivnější způsob jak svým klientům pomoci s různými zdravotními neduhy. Proto jsem absolvovala kurzy u firmy ECC a MUDr. Jonáše i u firmy DIOCHI. Umožňuje mi to najít poměrně přesně příčinu problému, s kterým klient přichází a pak už je jen otázkou zkušeností najít správné bylinky a kapičky na daný problém. Zabývám se také studiem problematiky zdravé výživy. 

K mým klientům patří také čtyřnozí společníci.

 

Veronika Meluzínová - kosmetička a poradce TianDe a Pure Fiji

tel. 731 212 188
 

 

Těšíme se na Vaši návštěvu.